DONOSTIAKO ASTE NAGUSI PIRATA 2016

13 de Agosto de 2016. Donostiako Portua. Donostia-San Sebastián /// Gipuzkoa. 22:00h. Doan. Gratis. Free!

Adi Donostiako Piraten egitarauari!

ABUZTUAK 13 LARUNBATA
16:30 Pretxupinazoa,musikaz girotuta.
Hasiera Ikurriñatik (kalepoza!), Sant Telmo (Bihurriak), San Juan kalea (Eskifaia ), Bretxa (Sardiñerak ), 1go zubia (Ubarroiak eta Traganarruak ), Bretxa (Aingura ), Sarriegi (Xibaro ).
18:30Ezkila jaso kaian eta txupinazoa Nautikoan.
Traganarruak:
12:00 Martxa periferikoa
Ubarroiak
16:00Kanoikada alternatiboa  Katalunia Plazan
Eskandalosa
14:00Bazkaria Sagueseko frontoian (bakoitzak berea ekarri)
21:00Bertxortan Lasta gunean.
21:00tik afariak Trinian
23:15Musika Trinian
23:15TRIKIDANTZ La Flamenkan

ABUZTUAK 14 IGANDEA  “ERROMERIA EGUNA”
11:00Trikitilariekin igoera Urgullera Flamenkatik.
12:00Herri-kirolak + murala + argazkia El Matxo-n.
14:00Bazkaria (bakoitzak berea ekarri).
16:00ipuin kontalaria.
17:00Erromeria EZTEN GIRO.
19:00Trikitilariekin jetsiera Flamenkara .
19:00URBAN 13  Nautikoan.
Eskifaia:
18:00 Zirko tallerra Lasta gunean Ilargi Berdearen eskutik.
Traganarruak:
14:00 Bazkaria Bernat Etxepare plazan.
15:30Musika alaia.
16:30Jolasak + Estankea Abordatu.
Jaraneroak
9:30Txaranga  La Flamenkatik abiatuta, Alde Zaharretik zehar.
Ubarroiak
9:00Gosaria.
Eskandalosa
17:00 Ur jolasak saguesen.
20:00 Argazki rallya La Flamenkan.
21:00tik afariak Trinian.
23:15Musika Trinian.
00:30 GATIBU La Flamenkan.

ABUZTUAK 15 ASTELEHENA   “ABORDATZEA”
8:00Baltsen muntaketaren hasiera kaian.
14:00Bazkaria  Zuloaga plazan.
15:00MOTXILA 21 La Flamenkan.
17:00Txupinazoa eta Abordatze hasiera.
18:30LAINZUMBA kalejira karrozarekin, Kontxatik La Flamenkara.
20:00ITACA BAND La Flamenkan.
21:00tik afariak Trinian.
23:15Musika Trinian.  
23:30 EL HIJO DE LA MARILY eta EL NIETO DE LA PAPARDA + LAS TEAPARTY DJ'S La Flamenkan.

ABUZTUAK  16 ASTEARTEA  “KALEFESTA”
19:00TTEK elektrotxarangaTrinitate plazatik.
21:00La Flamenkara kalejira.
Jaraneroak
16:00Kuadrilen arteko desafioa eta giza futbolinaLa Flamenkan.
19:00Elektrotxaranga La Flamenkatik.
Eskifaia
16:00Desafiora La Flamenkan.
19:00Txaranga Lastagunetik.
Ubarroiak+ Pirata Bihurriak
10:30Haur eta familientzako jolasak Zurriolako hondartzan.
Ubarroiak
12:00Poteo girotua.
14:30Trikitixa,poteo txikiaeta herri bazkaria  Nafarroa Beheraplazan.
18:00ElektrotxarangaNafarroa Behera plazatik.
23:00Ubarroi Gaua Belea tabernan.
Xibaro
21:00Bertso musikatua Trinian.
Aingura
14:00Bazkaria La Flamenkan.
Sardiñerak
23:00 Sardiñerria Guardetxean: DJ MIAU + KOBAN.
19:00Euskal Dantza tailerra Nautikoan, Trebeska Dantza Taldearen eskutik.
19:00SOFA taldea Lasta gunean.
21:00tik afariak Trinian.
23:15Musika Trinian.  
23:30 JOSEBA B. LENOIR + LAUROBA + ADRENALIZED La Flamenkan

ABUZTUAK  17 ASTEAZKENA
Kalepoza
11:00Hockey tailerra  Trinian.
Eskandalosa
20:00Eskandalizatu!
Eskifaia
16:00Kuadrilen arteko jolasak  La Flamenkan etaLastan.
19:00 BatukadaLa Flamenkatik.
19:00RIGHTEOUS WAY SOUND Lasta gunean.
19:30MIL A ZIENbakarrizketa Nautikoan.
21:00tik afariak Trinian.
23:15Musika Trinian.  
23:30GLAUKOMA TA BAD SOUND La Flamenkan.

ABUZTUAK 18 OSTEGUNA
12:00Kantu-jira La Flamenkatik.
18:00Dantzaldia MUXIKARIAK-ekin La Flamenkan    .
16:30Bizifesta La Flamenkatik.
Bihurriak
11:00Oka jolasa La Flamenkan.
13:30Haurren bazkaria La Flamenkan.
15:00ANE PIRATA kontzertua Lastan.
17:00Abordatze Txikia Ranpan.
19:00La Flamenkara buelta.
Jaraneroak
18:00MojitEro festa Lastan.
Xibaro
11:00Dispertsioariburuzko erakusketaeta Txaboloa Lasta gunean.
14:00Bazkaria TalegeroaLasta gunean.
19:30PITXIROIAK Nautikoan.
21:00tik afariak Trinian.
23:15Musika Trinian.  
23:30LIHER + WILLIS DRUMMOND La Flamenkan.

ABUZTUAK 19 OSTIRALA
Xibaro
20:00Reenkartelada La Flamenkatik.
21:00Piraten vals-a.
Kalepoza
18:00Playbacklehiaketa Lastagunean.
Eskifaia –Aldrebes eguna-
14:00BazkariaLa Flamenkan(bakoitzak berea ekarri).
16:00Bertso finala.
19:00DJ MIAU ibiltaria La Flamenkatik.
21:00tik afariak Trinian.
23:15Musika Trinian.  
23:30FANFARE CIOCARLIA + TREMENDA JAURÍA La Flamenkan.

ABUZTUAK 20 LARUNBATA
Xibaro
14:00Bazkaria La Flamenkan + Enkantea+ Flashmob.
18:00MEXIKORTXOS Lasta gunean.
Kalepoza
11:00Bizikrossa La Flamenkatik.
Sardiñerak
18:00Batukada Feminista La Flamenkatik.
21:00tik afariak Trinian.
23:15Musika Trinian.  
23:30 ARKADA SOCIAL + NON SERVIUM La Flamenkan.

ABUZTUAK 21 IGANDEA  “IRRIKITALDIA”
Traganarruak
14:00Bazkaria ZuloZaharelkartean.
Ubarroiak
14:00Bazkaria Marruma elkartean.
17:30Irrikitaldia Boulevardetik.

Izan Pirata!

 

Visitas
384
DEJA UN COMENTARIO
0 Comentarios